MARMARİS - DATÇA TURU - BODRUM DATÇA , HİSARÖNÜ , SELİMİYE , KIZKUMU TURU DAHİL 3 GÜN - 2 GECE (24 EKİM ÇIKIŞ)


1.249,00 TL 899,00 TL

Kişi:
Adet


MARMARİS - DATÇA TURU - BODRUM

DATÇA , HİSARÖNÜ , SELİMİYE , KIZKUMU TURU DAHİL

3 GÜN - 2 GECE

1.GÜN: gece 01:00 de misafirlerimizi alarak turumuza başlıyoruz.Balıkesir-Akhisar-Manisa-İzmir-Aydın-Muğla güzergahında vereceğimiz molalar eşliğinde keyifli bir yolculuk yapıyoruz.Yolda vereceğimiz kahvaltı molasının (ekstra) ardından sabah saatlerinde SAKAR Geçiti’ne vardığımızda muhteşem GÖKOVA manzarasını fotoğraflıyoruz.Bu güzelliğin ardından Şirin bir Kasaba olan Akyaka ulaşıyoruz.Burada bizleri bekleyen küçük tekneler ile (ekstra )Sazlıklar arasında Azmak Tekne turu yapıyoruz. Daha sonra Marmaris’e varıyoruz.Marmaris kalesini geziyor otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

4**** oteller

2.GÜN: (Datça – Orhaniye-Hisarönü-Selimiye-Kızkumu)

Oteldeki sabah kahvaltımızın ardından arzu eden misafirlerimizle lobide buluşup Datça’ya doğru hareket ediyoruz.Akdeniz ile Ege denizinin birleştiği Datça yarımadasında Eski Datça’yı geziyor Can Yücel kahvesininde mola veriyoruz. Yeni Datça’ya hareket ediyoruz Çevre gezisi yapıp Yeni Datça’da öğle yemek molası (ekstra) veriyoruz.Daha sonra kumul hareketler sonucunda koyu ikiye bölmüş olan denizin ortasında yürüyen insanları göreceğimiz KIZKUMU’na gidiyoruz.(arzu eden misafirlerimiz deniz keyfi yapabilir)Molamızın ardından bölgenin muhteşem koylarına sahip olan ORHANİYE-HİSARÖNÜ-SELİMİYE gezilerimizin ardından otelimize dönüyoruz.Açık büfe akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4**** oteller

3.GÜN

Sabah geç kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak11:00-12:00 valizlerimizi otobüsümüze yerleştirip BODRUM’a harelet ediyoruz. Bodrum kalesi Sualtı Arkeoloji Müzesini geziyoruz merkeze de serbest zaman veriyoruz. Uygun yerlerde vereceğimiz molaların ardından turumuzu tamamlıyoruz.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

*2 Gece otel konaklama

*Oteldeki sabah-akşam yemekleri ( 2 )

*Proğramda belirtilen Tüm turlar

*Lüks Otobüsle ulaşım

*Seyahat sigorta paketi

* Rehberlik hizmetleri

*Araç İçi İkramlar

 

Müze ve ören yeri girişleri yollarda alınan yiyecek ve içecekler tekne turu özel harcamalar ücrete dahil değildir.

Henüz yorum yapılmamış

  Yorum Ekle
Ad Soyad :
E-Posta :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
• Havale/EFT İle Ödeme
899,00 TL

• Bankalara Göre Taksit Seçenekleri  : Kampanyalı taksitler koyu renk gözükmektedir.
Taksit Taksit Tutarı Toplam
2 449.5 899 TL
3 299.67 899 TL

Benzer Turlar